Чому варто наймати компанію, що пише пропозиції на тендери продажу майна?


Найм професійної компанії, що займається написанням заявок, економить час, покращує якість і в кінцевому підсумку призводить до подання тендерів з більшим балом.

Компанії, які обирають професійні послуги з написання тендерів, є більш успішними і продовжують вигравати більше контрактів та розширюватися. Незалежно від того, чи є компанія МСП чи більшою національною чи міжнародною компанією, використання показника ставок значно покращить показник успіху.

Ось кілька причин найняти компанію, що пише заявки.

Економія часу

Написання PQQ та тендерів – це дуже трудомісткий процес, особливо якщо є інші обов’язки у компанії.

Багато підприємств втрачають час і втрачають бізнес, використовуючи внутрішній персонал, наприклад, членів команди продажів. Це може знизити якість роботи, а також означає, що повсякденні обов’язки працівника залишаються незавершеними.

Аутсорсинг професіоналів економить час компанії та дозволяє і надалі зосереджуватись на веденні бізнесу.

Більше подань

Внутрішня команда або автор заявок може зосередитись на стільки роботи, поки не погіршиться якість, тоді як компанія, що займається написанням заявок, має багато ресурсів та внутрішніх процесів, які дозволяють виконувати багато подань одночасно.

Збільшення обсягу виробництва означає, що компанія може рости набагато швидше, ніж використання співробітників.

Професійна структура заявок та процедури

Ретельний процес прийняття заявок/відсутність пропозицій, а також використання бібліотеки заявок, перевірки якості та перевірки якості означає, що подання є найвищою якістю.

Така структура усуває потенційні слабкі ділянки та невідповідність, які в іншому випадку могли б коштувати компанії контракту. Ознайомитися із тендером на продаж арештованого майна можна на сайті www.uub.com.ua/prozorro/sale/prodazh-neruhomosti.

Фундамент успіху

Використання такої структури, яка згадана вище, закладає основи успіху. Працююча бібліотека заявок економить час та покращує якість подань.

Оскільки виграється більше контрактів, це також надає більше досвіду та потенційних тематичних досліджень для майбутніх подань, що дозволяє подавати заявки та вигравати ще більші контракти.

Вищий рівень успіху

Зрештою, професійна команда значно покращить рівень успіху компанії як у довгостроковій, так і в короткостроковій перспективі, дозволяючи і надалі зосереджуватись на веденні бізнесу.