Проектування та побудова: тендер на ліс

На цьому етапі описується процес вибору та призначення головного підрядника. Будують незвичайні дизайнерські проекти, тому тендерний процес може зайняти місце в будь-який момент після отримання початкового короткого проекту, і може бути одноступінчастим або мати дві стадії процесу.

Там, де два етапи, якщо тендерний процес буде прийнятий, то підрядник може бути призначений в першій інстанції по угоді до виконання послуг, на основі попередніх зборів, поряд з прелімінарієм, накладними витратами і прибутку, і графіком, ставкою на другу стадію. Потім другий етап узгоджується процесом переговорів.

В ідеалі, форма та умови контракту другого етапу мали бути узгоджені на першому етапі разом із базою для визначення суми контракту. Якщо переговори на другому етапі не увінчаються успіхом, клієнт може розпочати переговори з альтернативним підрядником.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 2-2.jpg

Роль клієнта може бути описана в проектуванні контрактів як «роботодавець». Часто використовується слово клієнт для узгодження з іншими шляхами закупівель. Приписується роль адміністратора контракту «агенту роботодавця». Цю роль може виконувати клієнт, якщо він має досвід.

Дізнатися про сам тендер можна на сайті sale.ueex.com.ua.

Початок робочого етапу

Провідний консультант погоджує стартову зустріч етапу з командою консультантів і клієнта, щоб узгодити програму і процедури, які будуть прийняті для проведення торгів. Це може включати:

  1. Новаторські (або перемикання консультантів) практики спільної роботи;
  2. рішення про те, чи слід виконувати одноетапний або двоступеневий тендерний процес;
  3. розподіл ризику між замовником та підрядником (зокрема, ризик планування ).

Клієнт дає будь-які інструкції, необхідні, що стосуються списків затверджених підрядників, OJEU вимог, кращу форму договору, умов контракту та призначення агента роботодавця.

Клієнт ідентифікує або призначає агента роботодавця. При необхідності переходить до робочого етапу: проектування та побудова.

Примітка: якщо клієнт планує передати команду консультантів (або передати її) підряднику після тендеру, можливо, вони захочуть призначити незалежних радників клієнтів для проведення огляду проекту та надання інших порад.

Дізнатися про сам тендер можна на сайті sale.ueex.com.ua/news/prodazh-derevyny-v-systemi-elektronnyh-aukcioniv-prozorro-sale.

Агент роботодавця погоджується з клієнтом їх делегованого лімітом видачі інструкцій по відношенню до договору.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 3-1.jpg

Провідний консультант і клієнт готують критерії відбору для підрядників і при необхідності попередньої кваліфікації запитання. Якщо це необхідно, але це ще не зроблено, готується OJEU або інші оголошення.

Підготовка вимог роботодавця

Провідний консультант погоджує раду від команди консультантів по формі договору, умов контракту, а також розподіл ризику, і консультує клієнта.

Примітка: Перший етап призначення на дві стадії проектування і складання проекту можуть бути виконані з використанням окремого угоди до послуг (PCA) , іноді звані ранні роботи угоди, а не в відповідності з положеннями основного договору.

Провідний дизайнер погоджує при підготовці вимоги роботодавця. Консультант вартості готує оцінку заздалегідь, прогноз руху грошових коштів і аналіз суми контракту.

Провідний консультант погоджує огляд з вимог роботодавця і видає інструкції по внесенню змін в разі потреби.